sebastian mila

Mila obiecuje gola

Mila dołączył do akcji „Podaruj Dzieciom Sport”. – Z przyjemnością przyłączam się do akcji Podaruj Dzieciom Sport. Przekazujcie swoim pociechom pasję do sportu. Starajcie się przede wszystkim sami dawać im przykład. Dlaczego? Bo w sporcie jest jak w życiu: wysiłek się opłaca – powiedział. -Posłuchajcie, umawiamy się tak: jeśli w komentarzach pod postami na profilu akcji Podaruj Dzieciom Sport wkleicie 100.000 zdjęć Waszych maluchów ze sportowymi prezentami otrzymanymi pod choinkę i na Dzień Dziecka to ja we Francji wpakuję Niemcom jeszcze jednego gola! Mobilizujcie się! W sporcie i dzięki niemu wszystko jest możliwe – podkreśla Mila.

– Ja na przykład zrobię wszystko, by pojechać na mistrzostwa Europy. I jeżeli pojadę, a Niemcom nie strzelę to… wpłacę na Fundację Sportowcy Dzieciom, organizatora akcji Podaruj Dzieciom Sport, 10.000 złotych! To co? Umowa stoi? Tak czy inaczej wygramy wszyscy, wygra Polska! – uważa Mila.

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/klub-lechia-gdansk/news-sebastian-mila-przyjal-zaklad-bedzie-musial-znow-strzelic-ni,nId,1941016#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome